http://www.kaangulten.com/wp-content/uploads/2013/09/sorularlaseo1.jpg

Günümüzde, teknolojinin gelişmesiyle birlikte hızla büyüyen e-ticaret sektörü, beraberinde yeni sektörleri de oluşturmuş ve geliştirmiştir. Bunların başında, firmaların satış rakamlarını doğrudan etkileyen Seo yani arama motoru optimizasyonu gelmektedir. Çalışmaların verimliliği, firmaların karlılığıyla paralel olan bu çalışmanın etkili, etik ve kalıcı olması büyük önem taşımaktadır.
Birçok sanal ve basılı kaynakta Seo hakkında binlerce bilgi verilmektedir. Ancak bu bilgi ve tekniklerin doğruluğu her zaman mümkün olmadığı gibi, pratiğe dökülmesi de oldukça zordur. Birçok kaynağın aksine bu kitapla, Sektörde aktif olarak bulunan web sitesi sahipleri, webmasterlar ve seo uzmanlarının en sık karşılaştığı sorunlara, uygulanabilir çözümler üretilmektedir.
Sorularla Seo kitabı, arama motorlarının beynini okumak ve onların iç dünyasına ışık tutmak açısından da önemli bir kaynak niteliğindedir. Seo çalışmalarında yer alan tüm adımların, neden sonuç ilişkisi kapsamında değerlendirildiği, tamamen etik ve ahlaki temellere dayanarak bilgilerin verildiği bu kitapla, en verimli ve kalıcı seo çalışmaları için ipuçları anlatılmaktadır.

Nasıl Bahsettiler ?

Kitabı defalarca art arda okudum . Gerek ücretinin gerek emeğinin hakkını fazlasıyla veren bir kitap. Kapağını gördüğünüzde içinin bilgi dolu olduğunu anlayabiliyorsunuz . Teşekkürler Kaan Bey!

Hasan Yüksektepe profil resmi
Cihat AYDIN
SEO Uzmanı

Bugüne kadar okuduğum SEO hakkındaki yazılmış kitaplar arasında en yalın şekilde SEO kavramını anlatan ve hiçbir başka kaynakta eşine rastlanmayacak ipuçları içeren bu kitabı SEO ile ilgilenen herkesin mutlaka okumasını tavsiye ediyorum.

Rahmi Vidinlioğlu
Rahmi Vidinlioğlu
Founder – Eloxy

Sevgili Kaan Gülten 2. SEO Kitabı olan Sorularla SEO ile de sıra dışılığı yakalamayı başarmış.
Uzmanından SEO kitabı ile bizim firmamız gibi SEO hizmeti veren kurumlara dahi çok fazla katkı sunmuştu. Sorularla SEO kitabının soru – cevap şeklindeki tarzı ile, birden fazla insanın aklına takılan konularda çok güzel noktalara değinilmiş.
Kitaba soruları ile katkı sunan arkadaşların sorularına verilen başarılı ve tatmin edici cevaplar SEO üzerine çalışan bir çok kurum ve birey için yol gösterici olacaktır.

Aybers Cüneyt POLAT
Aybers Cüneyt POLAT
Seo Uzmanı – baf | interaktif medya ajansı

Sorularla Seo kitabını herkesin okumasını öneririm. İlk kitaba nazaran daha üst kitleye hitap ediyor. Özenle seçilmiş, herkesin bir gün karşılaşacağı tarzda sorulara verilen samimi ve profesyonel cevaplar var.

Umut Yurtseven
Umut Yurtseven
Seo & Sem Uzmanı – Kliksa

Bence bu kitap Seo konusunda Türkiye’nin bu gelişime ayak uydurması ve Seo adına eksik bilgilerin yerini doldurması amacıyla yazılmış bir yapıt diyebilirim. Ayrıca hiç bir şekilde kar amacı olmadan amacı sadece insanları seo konusunda bilgilendirme ve doğru yönlendirme amacı ile yapılmış bir iş olduğu için gerçekten takdire şayan bir girişim.

Kadir Şağban
Kadir Şağban
Seo Uzmanı

Önceki kitaplarını da okumuştum ama bu kitap diğerlerinden çok farklı bir yapıda. En büyük farkı da merak edilen tüm soruların Kaan GÜLTEN tarafından cevaplanması. Bilen bilmeyen herkesin okuması gereken bir kitap.

Özden Can
Özden Can
Seo Uzmanı

Bence sektörle uğraşan, uğraşmayan herkesin okuması gereken bir kitap. Piyasada eşi yok. Benimde biraz bakma şansım oldu fakat işlerimin yoğunluğundan fazla vakit ayıramıyorum. İçeriğine baktığımda Site İçi ve Site Dışı faktörlere değinilmiş. Görsel olarak anlatımlar yapılmış. Sorulara ayrıntılı bir şekilde cevap verilmiş. Tasarımı gözkamaştırıyor. Herşeyiyle mükemmel kitap maddelerine uyuyor. Yenilerinide merakla bekliyoruz Teşekkürler!

Emre Bartın
Emre Bartın
Seo Uzmanı

SEO konusunda aklınızdaki tüm sorulara yanıt bulabileceğiniz, içeriğinde cevaplarla birlikte birçok püf noktası içeren, internet ile uğraşan webmaster, seo uzmanı ve internet odaklı firma sahibi olan herkesin sahip olması gereken fevkalade bir kitaptır.

Aydın Öztürk
Aydın Öztürk
Seo Uzmanı

Kitap çok akıcı ve yalın gayet güzel bilgiler içeriyor. Türkiye de gerçekten böyle bir kaynak bulmak zor. Kitap içinde hem site içi hem site dışı seo hakkında detaylı bilgiler veriliyor olması en önemlisi ise soru cevapla bunu daha akıcı bir hale getirmesi soru işaretlerini ortadan kaldırıyor. Tabiki bu kitabı bütün seo uzmanları arşivlerinde bulundurmalı.

Aykut Yıldırım
Aykut Yıldırım
Seo Uzmanı

Açıkcası ilk kitabınızdan sonra 2. kitabınızdan beklentim büyüktü ve gerçekten takdiri hakeden bir kitaba daha imza atmışsınız beni tamamen doyurdu. Kafamdaki çoğu soruya cevap oldu. Böyle bir kaynağı bize sunduğunuz için çok teşekkürler.

Nick : zeamays
Nick : zeamays
Üye – SeoHocasi.com

Kitap geldiğinde paketten çıkan bir şekeri ağzıma atarak meraktan hemen açıp içini az kurcaladım baktım neler var neler yok diye. O sırada kitabı okumaya dalmışım ilk gün kitabı yarıladım. Gerçekten emek verilerek hazırlanmış harika bir kitap. Sağdan soldan alınan saçma sapan bilgilerle derlenmemiş, yazar kendi uzmanlığını da ortaya atarak kitabı oluşturmuş.

Mahmut Can Usta
Mahmut Can Usta
Okuyucu – SeoHocasi.com

Kaan Bey Merhaba,
Sorularla SEO adlı kitabınızı perşembe sipariş verdim. Bugün de elime ulaştı.
Göndermiş olduğunuz kargo içerisindeki kurumsallığı bu denli güzel yansıtmanız bir çok firmada halen eksik olan bir husus. Öncelikle itina, hassasiyet ve müşterilere vermiş olduğunuz önem için çok teşekkür ediyorum.
İmzaladığınız kitabınızı kütüphanemde en önemli yerde saklayacağımdan emin olabilirsiniz.
Emekleriniz ve müşterilerinize vermiş olduğunuz değer için tekrar teşekkür ediyorum.

Selim Kacar
Selim Kacar
Okuyucu – SeoHocasi.com

Web sektöründe bulunan kişilerin kesinlikle elinin altında bulundurması gerektiğine inandığım bir kitap.

Nick : NicTurkey
Nick : NicTurkey
Üye – R10.net

Pek fazla kitap okumam ama 1 günde 50 sayfa okudum. Kitabı almayan pişman olur. İçeriği muhteşem olmuş güncel ve kaliteli bilgiler mevcut

Hasan Hüseyin LİF
Hasan Hüseyin LİF
Okuyucu – SeoHocasi.com

Kitapları dün sipariş verdim bu gün elime ulaştı. Sorular bir çok kişinin sorduğu merak ettiği sorulardan seçilmiş ve cevaplar oldukça güzel açıklayıcı ve okuyanın hmm demek böyleymiş dediği türden anlatım içermekte

Nick : gökmavi
Nick : gökmavi
Üye – R10.net

Uzun zamandır seohocası.com u takip ediyorum blog tasarımlarınızda çok kullanışlı birkaç sektörde faliyet göstermekteyim kendi sitelerimde bloglarını kullanıyorum çok faydasını gördüm. kitabınızı görünce aldım sitenizde paylaştığınız bilgiler güzel kitapta iyidir diye düşündüm halt etmişim , iyi az kalır anlatım bukadar yalın ,sade olur bukadar güzel örneklendirilir bir konu. gerçekten teşekkürederim size olan saygım iki katına çıktı fakat bir sorun var . ben ikinci kitabı alırken birincinin içinde çok çok farklı şeyler olduğunu düşünmedim ama ikinci kitabınızda yaptığınız anlatımlarda ilk kitaptada çok yararlı bilgiler olduğunu gördüm. web sayfasında iki kitabı birden alabiliyoruz ama ilk kitabı tek alabilecek bir yer bulamadım . hangi link üzerinden nasıl alabilirim. ayrıca kalem ve şekerler aiçinde teşekkürederim. birde adıma imzaladığınız için memnun çok memnun oldum.

Sezgin Şenavcı
Sezgin Şenavcı
Okuyucu – SeoHocasi.com

Kitabı aldım arkadaşlar. 60-70 sayfa okudum. Bazı sorular bildiğimiz konular ancak bazı sorular ve cevqapları gerçekten seviye atlatıyor. Başlangıç ve Orta seviye SEO Bilgisi için alınacak kitaplar listesinde ilk 3 kitap arasında Diğer kitapta bir önceki Uzmanından SEO kitabıydı zaten.

Kadir Akbalık
Kadir Akbalık
Üye – R10.net

Web tasarımı ve arama motorları optimizasyonu ile ilgili hiç bir bilgim olmamasına rağmen sitenizden aldığım bilgilerle sitemi siirt haberleri gibi rekabet oranı yüksek olan kelimede 1 ay gibi kısa bir sürede 4. sıraya getirdim hemde domainim henüz 1 aylık, öncelikle teşekkürlerimi sunuyorum.
Sitemi rakiplerimden 1 adım öne çıkarmak ve bu kaliteli bilgileri bizlere sunduğunuz için küçük bir destek olması amacıyla her iki kitabınızı satın aldım.
Biran önce okuyup uygulamalara başlamak için heycanlanmaya başladım :)
Tekrar bu kaliteli bilgileri bizlerle paylaştığınız için sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Cumali ALP
Cumali ALP
Okuyucu – SeoHocasi.com

Şahane bir anlatım olmuş. Sorular ve cevaplar seo hakkındaki en sıradışı konuları ele almış. Seo ile ilgilenen arkaşdaşlara kesinlikle tavsiye ederim. Şimdiye kadar gördüğünüz seo kitaplarlarından çok farklı olduğunu göreceksiniz.

Ertem Karabaloğlu
Ertem Karabaloğlu
Okuyucu – SeoHocasi.com

Dalında en iyi kitaplardan birtanesi 1 adet aldım ve hiç pişman olmadım

Fatih Bostancı
Fatih Bostancı
Okuyucu – SeoHocasi.com

Kitabı dün aldım incelemeye başladım gerçekten güzel bilgiler içeren ışık tutan bir kitap emeği geçenlere teşekkür ediyorum. SEO dalın da gerek uzman olan gerekse yeni başlayan hatta SEO hizmeti almak isteyen kişilerin , firmaların da okumasını tavsiye ederim.

Abdulkadir ŞEKER
Abdulkadir ŞEKER
Okuyucu – SeoHocasi.com

Kitap gerçekten çok yararlı ve doyurucu bilgiler içeriyor, satış sonrası bu tür kampanyalar yapmanız da ödenen ücretin hakkını verdiğinizi gösteriyor. Tebrik ederim.

Sedar Deniz
Sedar Deniz
Okuyucu – SeoHocasi.com

Kaan beyi tebrik ediyorum. Etkili bir çalışma olmuş. Daha önce de belirttiğim gibi: başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar harikulade bilgiler içeren bir kitap. Başarılarınızın devamını diliyorum.

Murat Umutlu
Murat Umutlu
Okuyucu – SeoHocasi.com

İnternet dünyasına yeni atılan bir birey olarak kitabı inceleme fırsatım oldu.Faideli,eşsiz bilgiler mevcut.Sorularla Seo Kitabı benim rehberim olacaktır.Kaan Beye ne kadar teşekkür etsem azdır.
Emeğinize,yüreğinize sağlık.

Aydın Akdeniz
Aydın Akdeniz
Okuyucu – SeoHocasi.com

Kitap için çok teşekkürler. Kitabı almayı düşünenler hiç düşünmeden alsınlar. Çünkü bilmediğiniz çok şey var. Kitabı okudukça çok çeşitli yöntemler ve bilgiler olduğunu göreceksiniz.

Mesut AKTUN
Mesut AKTUN
Okuyucu – SeoHocasi.com

Sorularla Seo, alanında en iyi Türkçe kaynak diyebilirim.
Seo ile ilgili bilgi birikimi olmayan bir bireyin bile alıp okuduğunda bu işin uzmanlarından tek eksiği tecrübe olacaktır.
Üstelik Seo uzmanlarının bile harika ipuçları ve teknik bilgilerle uzmanlığını pekiştirebileceğinden şüphem yok.
Kaan Gülten’e sektörümüze böyle bir kaynak sağladığı için teşekkür ederim.

Sercan Şanal
Sercan Şanal
Seo Uzmanı – Seopedi

Bu kitaptan ben de satın aldım. Birkaç farklı satın alma alternatifi mevcut. Bütün bu alternatif yollarda satış esnasında ilgi ve alaka ayrıca samimiyet maksimum seviyede. Hızlı kargo. Gayet kaliteli ve “zengin” bir içerik ve harkulade bir kitap. Bu kitap seo ile ilgili ihtiyacınızı sorularınızı fazlasıyla ama fazlasıyla karşılıyor. Kitabın içindeki gerçek kullanıcıların gerçek soruları Kaan Gülten’in tatminkar anlatımıyla son derece bilgilendirici bir hal alıyor. Kitap seo konusunda tam bir baş ucu kitabı. Ve sürekli elinizin altında bulundurmanız gereken bir yapıt. Kitabı almak isteyen arkadaşlar hiç çekinmeden ve vakit kaybetmeden satın alsınlar. Herkese sevgilerle. Ve Sevgili Kaan Gülten’e kitabını adıma imzaladığı için çok teşekkür ederim.

Ozan Aslan
Ozan Aslan

2 Hafta önce bu kitabı bitirdim. Açıkcası seo öğrenmek isteyenlerin kesinlikle başvurması gerekli bir kitap. İçerik ve yazılar akıcı ve en önemlisi gayet anlaşılır. Kaan ben ayrıca kitabıda imzalamış teşekkürler kendisine..

Nadim Ömür
Nadim Ömür

Kitap bugün elime ulaştı hemen okumaya başladım gerek anlatım tekniği olsun gerek cümlelerdeki akıcılık beni benden aldı. Bu alanda az çok bilgi sahibi olan biriyim buna rağmen bu kitabın bana çok şey katacağına inanıyorum. Ayrıca kitapdaki imza için Kaan Gülten’e teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim.

Hasan Akgün
Hasan Akgün
Web Developer – Dizayn Promosyon

Kitabı okumaya başladığım gün bitirdim. Çok önemli bilgiler verilmiş, birçok yeri not aldım. Ücretini fazlasıyla hak ediyor. Tekrar teşekkür ediyorum.

Yıldırım Abdullah Dönmez
Yıldırım Abdullah Dönmez

İşciliğe emeğe tepeden tırnağa hayran kaldım. Kitabı henüz okumadım ama profesyonelliği daha paketlenmesinden içimi ferahlatan bir iş. Kitabı teslim aldım teşekkür ederim.

Kaaxe
Kaaxe
üye – R10.net
Kullanım Şartları ve Gizlilik